השירותים שלנו

הנהלת חשבונות
לעסקים חברות ועמותות

ניהול החשבונות העסקיים הוא תחום מרכזי והכרחי מאוד בכל מערך הניהול, החל מעסק קטן של עצמאי המוגדר עוסק פטור וכמובן שבמקרה של חברות בע"מ ותאגידים. בלעדיו אי אפשר לעמוד בדרישות החוק להתנהלות חשבונאית וגם אי אפשר לקבל נתונים חשובים לגבי הביצועים עסקיים וההיבטים פיננסיים על העסק שלכם. הנהלת חשבונות במיקור חוץ מאפשרת דינמיות והתאמת השירות לגודל העסק ולצרכים שלכם, תוך אפשרויות גדילה מידיות וללא הצורך בהעסקת מנהל חשבונות  ועלויות מעביד מכבידות.

הנהלת חשבונות יעילה, ותקנית היא חיונית לצורך החשבונאות הכללית של העסק, לצורך העברת דיווחים מדויקים לרשויות המס והמדינה בנוסף הנתונים משמשים בסיס משמעותי לניתוח ביצועים עסקיים וכלכליים של העסק

סוגי הנהלת החשבונות ניתנים בהתאם לסוג העסק

 • הנהלת חשבונות חד צידית: שיטה הרלוונטית לעצמאים המוגדרים עוסק פטור או עוסק מורשה.
 • הנהלת חשבונות כפולה / דו צידית: שיטה המחויבת ליישום ע"י חברות בע"מ ושיטות התאגדות נוספות. ניהול חשבונות מורכב יותר השומר על איזון ברישום בין צד ההכנסות לצד ההוצאות.

היתרונות של שירות הנהלת חשבונות במיקור חוץ,הינם חיסכון בעלויות ניהול החשבונות, ייעול מהותי בתהליך הנה"ח, מקצועיות המאפשרת לכם כעסק לשפר תוצאות וביצועים ולייעל היבטי מיסוי ותשלומים על בסיס ניתוח הנתונים ,העברת דיווחים נכונים לרשות המיסים. כמו כן, הנה"ח במיקור חוץ מאפשרת לכם להיות רגועים בכל הנוגע לניהול החשבונות העסקיים שלכם וכך אתם יכולים להתרכז בפיתוח העסק, הגדלת הכנסות ושיפור הרווחיות – בעזרתנו המקצועית המקיפה והצוות המקצועי העומד לרשותכם תמיד.

חשבות שכר במיקור חוץ לעסקים, עמותות וחברות

חשבות שכר כוללת את כל ההיבטים הרבים והמורכבים של ניהול שכר העובדים בעסק או בארגון. תחום זה כולל במהותו הבסיסית את הכנת המשכורות לעובדים השכירים והוצאתן בזמן, יחד עם תלושי שכר תקניים. בפועל, כיום תחום השכר הפך מורכב הרבה יותר ולצד הכנת והנפקת משכורות לעובדים, חשבי שכר עוסקים בחוזי העסקה של עובדים, בהפרשות לזכויות סוציאליות למיניהן של העובדים, הפרשות ביטוח לאומי ומס בריאות, דיווח לרשות המיסים, הפרשות פנסיוניות, הטבות שונות הבאות לידי ביטוי בתלוש השכר, שווי שימוש של רכבי עובדים, תווי קנייה כמתנות לעובדים, השתתפות בהוצאות תקשורת ועוד מכלול גדול  של היבטים והוצאות בעלות קשר ישיר לשכר  העובדים. 
 
תחום השכר הוא תחום המחייב דיוק, אמינות וידע מעמיק של כל היבטי ניהול השכר וחוקי העבודה בישראל. בין אם אתם עסק קטן שרק החל להעסיק עובדים ובין אם אתם חברה בע"מ או עמותה שכבר יש לה כמות מכובדת של עובדים שכירים, ניהול השכר מצריך מכם משאבים רבים. שירותי חשבות שכר במיקור חוץ מהווים יעול משמעותי הן מבחינת החיסכון בעלויות והן מבחינת החיסכון בזמן , כך אתם פנויים יותר למנף את העסק 
  
משרדינו  מתמחה במתן שירות זה לעסקים מכל הסוגים, כשירות בודד או לצד שירותי הנה"ח במיקור חוץ.

דוחות שנתיים וכספיים

עריכת דוחות שנתיים לעצמאיים תוך מיצוי כל הזכויות על פי חוק ועריכת דוחות כספיים לעמותות וחברות.

הקמת עסק חדש

יש לך חלום על עסק משלך?
יש לך מקצוע שמגשים את יכולותיך?
עסק ברגע וברוגע ב3 שלבים פשוטים:
1. היכון – יש לכם מקצוע למימוש עצמי ופרנסה.
2. הכן – נפגשים ליעוץ ופתיחת התיק ברשויות,
3. צא – יוצאים לדרך, פנויים מעול הבירוקטיה, יש למי לפנות בכל שאלה, והעסק מנוהל במיקצועיות .

התהליך הוא כזה:
פגישת יעוץ, בה מבינים לפי צורך העסק אם כדאי להרשם כעוסק פטור או מורשה (לדוגמא, עסקים עם מלאי שצופים מחזור מכירות גדול, שווה מיד להרשם כמורשה ולהרוויח את קיזוז המע"ע על כל המלאי.)
לעיתים שוקלים גם התאגדות כחברה בע"מ משיקולי מיסוי או מימון, (לדוגמא, עסק שצריך מימון משמעותי בכדי להתחיל את הפעילות , לעיתים נמליץ על רישום כחברה שאז המימון גבוה יותר).
לאחר מכן רישום במע"מ , מס הכנסה וביטוח לאומי ,
הלקוח מקבל הסבר מדויק על דרישות החוק בניהול ספרי החשבונות, כשהכל ברור זה ממש פשוט:)
במידה ומדובר בעסק פטור אז במשך השנה העוסק מרכז את החומר ולאחר סיום שנת המס עורכים לו דוח שנתי.
ואם זה עסק מורשה או חברה , מידי חודש או חודשיים הוא מעביר את הניירת של ההכנסות וההוצאות. אנו מזינים את הנתונים להנהלת החשבונות, הלקוח מקבל דו"ח רוח והפסד, משם ניתן להבין את העסק טוב יותר, ולקבל החלטות בהתאם.

החזרי מס לשכירים

אם אתם שכירים ומשלמים מידי חודש מס בתלוש השכר, קיים סיכוי סביר שתהיו זכאים להחזר מס. אנחנו עורכים בדיקת זכאות מקיפה ומקצועית למקסום החזר המס עבורכם. במקרים הבאים קיים סיכוי סביר שתוכלו לקבל החזר מס  ממס הכנסה:

 • עבודה במספר מקומות עבודה במהלך השנה
 • הפסקת  עבודה במהלך השנה.
 1. חייל משוחרר.
 2. עולה חדש.
 3. מגורים בישובים המונק להם זיכוי ממס עבור תושבות
 • אתם תורמים לעמותות מוכרות לפי סעיף 46
 • קבלתם פיצויי פרישה או יצאתם לפנסיה
 • הפקדתם כספים באופן פרטי לקופת גמל או פנסיה
 • סיימתם  תואר אקדמי או לימודי מקצוע
 • נוכה לכם מס שבח (במכירת דירה)
 • משלמים כסף לביטוח חיים
 • נוכה לכם מס מדמי לידה/ דמי אבטלה

ניתן לקבל החזר מס עד 6 שנים אחורה

יעוץ עסקי

בשל ההבנה שמאחורי כל עסק עומדים אנשים, ובכדי לקדם את העסק לעיתים נדרש להבין ולזהות את המניעים והמנועים של בעל העסק , ולסייע להם משם לזנק קדימה
משרדינו מעניק שירותי אימון ויעוץ עסקי מתוך  ראיה כוללת ומערכתית של כל תמונת העסק הן מההיבט הכלכלי פיננסי והן מההיבט האישי / מקצועי של בעלי העסק בכדי לחלץ את העסק ממקום תקוע ולהביא אותו להישגים גבוהים יותר